Provoz školy – nouzový stav

Oznámení o provozu školy

 

 

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a doporučením Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy bude od 16. 3. 2020 až do odvolání provoz školy takto:

 

ZŠ a ŠD – úplné přerušení provozu

 

– omezení provozu pouze na dopolední provoz, tj. do 12.15 h. Prosíme rodiče v rámci co nejlepšího zvládnutí epidemiologické situace, aby zvážili, zda je nezbytně nutné dítě do mateřské školy umístit (např. rodiče s mladšími sourozenci, sourozenci v ZŠ). Děti, které vykazují příznaky nějakého onemocnění (rýma, kašel, únava, teplota) nebudou do mateřské školy přijaty.

 

Opatření týkající se provozu jednotlivých součástí školy budou aktualizována v závislosti na krocích vlády, příp. jednotlivých ministerstev.

 

Mgr. Petra Hálová

ředitelka školy